Покупцеві

ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ
Замовлення у електронному форматі через сайт, FB Messenger, Instagram  приймаються щоденно та цілодобово (опрацювання замовлень відбувається у робочий час).

Опрацювання замовлень з ПН-Пт – 10/00-20/00
Замовлення, що надійшли у суботу опрацьовуються до 13/00.
Замовлення, що надійшли у неділю або у святковий (неробочий) день – опрацьовуються на наступний робочий день.

Підтверджені замовлення відправляються з ПН-Сб.
У неділю або у святковий (неробочий) день – підтверджені замовлення відправляються на наступний робочий день.

Обов’язково! Замовлення відправляється лише після підтвердження його менеджером.

ЗАМОВЛЕННЯ ВВАЖАЄТЬСЯ НЕДІЙСНИМ У ВИПАДКАХ:

 • Вами була допущена помилка при заповненні контактних даних і менеджер не зміг з Вами зв’язатися для підтвердження замовлення;
 • Ви обрали спосіб оплати «‎Оплата на картку» та не оплачуєте замовлення протягом 24 годин;
 • Менеджер не зміг зв’язатися з Вами через доступні способи зв’язку “Дзвінок/Viber/Telegram” протягом 24 годин для підтвердження замовлення.

У цих випадках Ваше замовлення буде анульоване протягом 24 годин з моменту отримання заявки.

УМОВИ ВІДПРАВКИ ТА ДОСТАВКА

Товари відправляються накладеним платежем або за попередньою повною оплатою, на вибір Покупця.
Товари, що знаходяться в розділах “Верхній одяг” та “Взуття” відправляються накладеним платежем, виключно після отримання Продавцем від Покупця Завдатка (Передоплати), сума якого не може перевищувати 200 грн.
У випадку відмови Продавця від виконання умов купівлі-продажу (з причин, що залежать чи не залежать від нього) Завдаток (Передоплата) повертається у тому розмірі, в якому його було отримано.
У випадку відмови Покупця від умов купівлі-продажу – Завдаток (Передоплата) не повертається і покриває всі витрати, пов’язані з виконанням умов купівлі-продажу з боку Продавця в тому числі витрати пов’язані з доставкою товару від Продавця до місця видачі Покупцеві та повернення його назад до місця отримання Продавцем.

Товари доставляються:

 • Кур’єрською службою “Нова Пошта” у відділення або поштомат
 • Укрпоштою – лише після повної оплати товару

За умови наявності товару відправка здійснюється протягом 1-3 робочих днів.
Якщо товар знаходиться на передзамовленні, очікуваний термін відправки становить 5-7 робочих днів.
Пам’ятайте, що відправка здійснюється лише в робочі дні з понеділка по суботу.
Неділя та святкові дні – вихідний.

На сайті The Magazin Покупець можете придбати товар та здійснити його оплату одним із запропонованих способів:


– Оплата при отриманні
– Оплата на картку ФОП

В ціну товарів представлених на сайті не включено вартість доставки служб поштового зв’язку.

Після оплати товару, Продавець може надіслати електронний розрахунковий документ на один із запропонованих способів зв’язку :
– Viber
– Telegram
– e-mail. 

ГАРАНТІЯ ТА УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ
У відповідності до чинного законодавства інтернет-магазин The Magazin гарантує повернення та обмін придбаного товару протягом 14 днів з дати отримання посилки.

Якщо Ви бажаєте повернути товар, Ви можете скористатися послугами компанії «Нова пошта»‎. Прохання не відправляти товар, який хочете повернути або обміняти – накладеним платежем.

Якщо товар не підійшов Вам за кольором/розміром, Ви можете:

 • обміняти товар на інший з каталогу з відповідним перерахуванням вартості замовлення;
 • повернути товар і отримати повернення грошових коштів в розмірі його вартості.

Зверніть увагу, щоб скористатися такою можливістю, будь ласка, переконайтеся, що:

 • товар не був в експлуатації і на ньому відсутні сліди використання;
 • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
 • збережені всі ярлики і заводське маркування.

У Вас є два варіанти повернення:

 • Ви можете повернути товар, не виходячи з відділення Нової пошти.

Оплата проводиться тільки після огляду товару, тому якщо товар не підходить, скажіть оператору відділення про це і посилка повернеться назад.

 • Ви можете повернути / обміняти товар після отримання.

Повідомте нас про це зручним для Вас способом: по телефону, через Вайбер, Мессенджер Facebook, Instagram (зі способами зв’язку Ви можете ознайомитися в розділі контакти).

Якщо покупець хоче повернути чи обміняти товар за власним бажанням, доставку оплачує клієнт.
Важливо! У разі несплати – посилка буде залишатися у відділенні Нова Пошта до моменту її оплати.
Витрати по поверненню бракованого товару оплачує магазин.

Після відправки необхідно повідомити нам номер накладної (ТТН)

У випадку обміну, після отримання товару, ми перевіримо його цілісність, і відправимо Вам обрану Вами заміну.

Терміни проведення обміну або повернення товару залежить від того, коли ми отримаємо від Вас посилку з поверненням. Після отримання повідомлення від Нової Пошти про прибуття повернення, протягом 2-х робочих банківських днів, ми відправляємо Вам заміну на Ваше повернення.
Термін повернення оплати – до 1 дня з моменту отримання нами посилки.
Повернення грошових коштів здійснюється на вказаний Вами номер банківської карти.

У разі, якщо клієнт не забрав посилку протягом безоплатного терміну зберігання (5 робочих днів) на «‎Нова пошта»‎ і було зроблено автоповернення – всі наступні замовлення відправляються тільки в разі часткової чи повної передоплати.
Якщо клієнт не забрав вчасно замовлення, то воно повторно відправляється за умови компенсації транспортних витрат (послуг «Нової пошти» з доставки в обидві сторони).

Ця політика конфіденційності та захисту персональних даних визначає порядок одержання, зберігання, обробки й використання інформації, що була отримана в процесі використання сайту: themagazin.com.ua (надалі – Сайт).


Інтернет-магазин The Magazin відповідально ставиться до дотримання права кожного відвідувача (надалі – Користувач) нашого Сайту на конфіденційність персональних даних і вживає найсучасніші технічні й організаційні заходи для забезпечення високого рівня захисту оброблюваних персональних даних від несанкціонованого доступу.

Використовуючи сайт цього інтернет-магазину, Користувач підтверджує, що ознайомився та повністю (однозначно) погодився з умовами цієї політики конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

Користувач не має права використовувати Сайт, якщо не згодний та не погоджується з умовами цієї політики конфіденційності.

Політика конфіденційності розроблена відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», інших законів та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють відносини у сфері захисту персональних даних.

Чинна політика конфіденційності стосується лише Сайту інтернет-магазину The Magazin. Цей інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступним на Сайті.

Обробка персональних даних здійснюється товариством лише за згодою суб’єкта персональних даних.

У цій політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

Адміністрація сайту інтернет-магазину (надалі – Адміністрація) – уповноважені співробітники на управління Сайтом, що діють від імені інтернет-магазина The Magazin, які організовують і здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.

Розпорядник персональних даних – фізична чи юридична особа, якій власником персональних даних або законом надано право обробляти ці дані. Не є розпорядником персональних даних особа, якій власником та/або розпорядником бази персональних даних доручено здійснювати роботи технічного характеру з базою персональних даних без доступу до змісту персональних даних.

Одержувач – фізична чи юридична особа, якій надаються персональні дані, у тому числі третя особа.

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, що ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Конфіденційність персональних даних – обов’язкова для дотримання Адміністратором Сайту або іншою особою, що отримала доступ до персональних даних, вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

Загальнодоступні джерела персональних даних довідники, адресні книги, реєстри, списки, каталоги, інші систематизовані збірники відкритої інформації, які містять персональні дані, розміщені та опубліковані з відома суб’єкта персональних даних.

Обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Користувач Сайту (Покупець/Споживач) – суб’єкт персональних даних.

Фізична особа, яка відвідує Сайт інтернет-магазину The Magazin для придбання, замовлення продукції/послуг або яка має намір придбати чи замовити продукцію та персональні дані якої обробляються. Така фізична особа повинна володіти необхідним обсягом дієздатності. Інтернет-магазин The Magazin не може збирати та обробляти інформацію від фізичної особи, яка не досягла 18 років. Згода на обробку персональних даних таких осіб повинна надаватися законними представниками такої неповнолітньої/малолітньої особи.

Згода суб’єкта персональних даних – будь-яке документоване, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки.

Обліковий запис Користувача – це відомості про Користувача надані ним під час заповнення полів на Сайті інтернет-магазину The Magazin, які дозволяють однозначно ідентифікувати Користувача в процесі використання ним Сайту інтернет-магазину. Обліковий запис створюється Користувачем під час реєстрації на Сайті інтернет-магазину. Для отримання доступу до свого Облікового запису Користувач використовує повідомлені ним при реєстрації адресу електронної пошти та пароль.

Знеособлення персональних даних – вилучення відомостей, які дають змогу прямо чи опосередковано ідентифікувати особу.

Відповідальна особа – визначена власником чи розпорядником персональних даних особа, яка організовує роботу, пов’язану із захистом персональних даних при їх обробці, інформує та консультує власника або розпорядника персональних даних з питань додержання законодавства про захист персональних даних.

2. Мета збору та обробки персональних даних Користувача

Метою обробки персональних даних у системі є зберігання та обслуговування даних контрагентів, відповідно до статей 6, 7 Закону України «Про захист персональних даних».

Персональні дані Користувача Адміністрація Сайту інтернет-магазину X hey може використовувати для забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, укладених через Сайт: themagazin.com.ua , надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», а також:


– реєстрації та авторизації Користувача на Сайті інтернет-магазину The Magazin;

– надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів інтернет-магазину The Magazin;

– створення облікового запису для здійснення покупок, якщо Користувач надав згоду на створення облікового запису;

– надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем пов’язаних з використанням Сайту;

– оформлення та розміщення замовлення на товари та послуги;

– виконання Продавцем умов договору купівлі-продажу товару на відстані;

– доставки товарів, що замовив Користувач;

– встановлення зворотного зв’язку з Користувачем, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, обробки запитів, замовлень, заявок від Користувача;

– визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства;

– підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем;

– обробки і отримання платежів, підтвердження податку або податкових пільг Користувачем;

– маркетингових цілей;

– аналіз зручності Користування Сайтом.

Якщо Користувач погодився отримувати інформацію про нові продукти й спеціальні пропозиції, Інтернет-магазин The Magazin обробляє його дані, щоб надіслати йому свою комерційну (рекламну) інформацію, наприклад, щодо поточних програм лояльності, акцій, спеціальних пропозицій або розпродажі тощо.

Обробка персональних даних здійснюється відкрито і прозоро із застосуванням засобів та у спосіб, що відповідають визначеним цілям такої обробки.

У разі зміни визначеної мети обробки персональних даних на нову мету, яка є несумісною з попередньою, для подальшої обробки даних власник персональних даних повинен отримати згоду суб’єкта персональних даних на обробку його даних відповідно до зміненої мети, якщо інше не передбачено чинним законодавством України.

3. Склад персональних даних, які підлягають обробці

Інтернет-магазин The Magazin обробляє ті або інші персональні дані, залежно від мети обробки, які, загалом, будуть такими:


– ім’я та прізвище Користувача (Покупця/Споживача);

– адреса доставки;

– номер телефону;

– інформація про придбання, замовлення, повернення;

– комерційна інформація (у випадку, якщо Користувач підписався на нашу розсилку);

– інформацію про підключення, географічне положення, перегляди (якщо Користувач взаємодієте з нами з мобільного телефону чи будь-якого іншого пристрою);

У випадку, якщо Покупець розриває договір та повертаєте товар належної якості або The Magazin задовольняє його скаргу щодо повернення товару неналежної якості і здійснює повернення коштів безпосередньо на його банківський рахунок, Покупець повинен зазначити відповідний номер банківського рахунку, на який Інтернет-магазин The Magazin може перерахувати розмір такого повернення.

4. Правові підстави обробки даних

Для забезпечення захисту персональних даних Користувачів, ця Політика конфіденційності розроблена інтернет-магазином The Magazin з урахуванням положень законодавства України, зокрема: Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про електронну комерцію», Закону України «Про інформацію» та інших нормативно-правових актів.

Адміністрація інтернет-магазину The Magazin обробляє персональні дані Користувача лише у разі наявності його згоди, наданої під час реєстрації на Сайті інтернет-магазину The Magazin та створення Користувачем облікового запису. Під час створення облікового запису, натиснувши позначку «Створити обліковий запис» Користувач погоджується з Політикою конфіденційності та надає згоду на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних може відбиратися шляхом проставлення відповідної відмітки у графі «Я надаю згоду на обробку персональних даних та погоджуюсь з Політикою конфіденційності».

Згода на обробку персональних даних є повністю добровільною. Відсутність згоди на обробку персональних даних не надає можливість зареєструватися на Сайті інтернет-магазину The Magazin, користуватися обліковим записом, оформлювати замовлення, послуги, купувати товари на Сайті інтернет-магазину The Magazin. Згода Користувача надається під час оформлення цивільно-правових відносин відповідно до чинного законодавства.

Інтернет-магазин не перевіряє достовірність наданої Користувачем персональної інформації і не здійснює контроль за її актуальністю. Інтернет-магазин The Magazin виходить з того, що Користувач надає достовірну інформацію і підтримує цю інформацію в актуальному стані. Всю відповідальність, а також можливі наслідки за надання недостовірної, неточної, неповної, помилкової чи неактуальної інформації несе Користувач (Покупець/ Споживач).

Забороняється обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя (особливі категорії даних).

Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

Ця Політика конфіденційності обов’язкова також для застосування відповідальною особою та співробітниками продавця, які безпосередньо здійснюють обробку та/або мають доступ до персональних даних у зв’язку з виконанням своїх посадових обов’язків.

5. Права Користувача у зв’язку з передачею та обробкою персональних даних:

У зв’язку з обробкою ваших персональних даних Користувач (суб’єкт персональних даних) має право:

– знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або надати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених чинним законодавством України;

– отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

– на доступ до своїх персональних даних;

– отримувати не пізніше, як за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених чинним законодавством України, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

– пред’являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із відмовою обробки своїх персональних даних;

– пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними. Також, право відкликати свою згоду на збір та обробку персональних даних в будь-який час без зазначення причин. Запит може бути про відкликання згоди на обробку частково, наприклад відкликання згоди на отримання комерційної інформації, або про відкликання згоди на обробку повністю. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних повністю обліковий запис Користувача на Сайті Інтернет-магазинуThe Magazin видаляється, а дані більше не обробляються. Відкликання згоди не вплине на жодну здійснену раніше діяльність.

– на захист персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

– звертатися із скаргами на обробку персональних даних до уповноважених органів або до суду;

– застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

– вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

– відкликати згоду на обробку персональних даних;

– знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

– на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Адміністрація інтернет-магазину The Magazin зобов’язана інформувати Користувача про вжиті дії не пізніше, ніж протягом 1-го (одного) календарного місяця з дати отримання кожного з запитів Користувача.

6. Період зберігання персональних даних

Строк дії згоди на обробку персональних даних необмежений. У будь-якому випадку, тривалість зберігання персональних даних буде залежати від цілей та мети обробки, які наводяться у цій Політиці конфіденційності, але не більше ніж 10 років.

Адміністрація інтернет-магазину The Magazin зберігає дані Користувача до моменту видалення облікового запису Користувача на Сайті: themagazin.com.ua. Обліковий запис Користувача може видалятися за його запитом, а також у разі відкликання згоди Користувача на обробку персональних даних, відмови від обробки персональних даних або вимоги про їх видалення.


У системах інтернет-магазину The Magazin зберігатиметься тільки архівна інформація, яка пов’язана зі збереженням даних про, наприклад, транзакції, будь-які претензії, які Користувач може мати, зокрема протягом встановленого нормативно-правовими актами гарантійного строку або у зв’язку із законодавством, яким регламентується діяльність інтернет-магазину The Magazin.

Після того, як Користувач (суб’єкт персональних даних) перестав бути Користувачем Сайту шляхом видалення свого облікового запису на Сайті, його персональні дані також автоматично видаляються.

7. Спілкування щодо персональних даних

Будь-які повідомлення або запити, пов’язані з персональними даними, можна надсилати адміністрації інтернет-магазину The Magazin зручним для Користувача способом, за допомогою відкритих контактних даних.

8. Довіреність на обробку персональних даних

Інтернет-магазин The Magazin може доручити обробку персональних даних діловим партнерам, якщо це необхідно для здійснення транзакцій, наприклад для підготовки товарів, що замовив Користувач, а також для відправлення товарів або передачі комерційної інформації (останнє стосується тих Користувачів, які погодилися отримувати комерційну інформацію), або для інших цілей, досягнення яких потрібно для належного виконання замовлень Користувачем.

Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим чинним законодавством України.

Користувач погоджується з тим, що адміністрація Сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур’єрським службам, організаціями поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину, включаючи доставку товару.

Порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди Користувача (суб’єкта персональних даних) на обробку цих даних, наданої володільцю персональних даних, або відповідно до вимог закону.

Доступ до персональних даних Користувача третій особі не надається, якщо зазначена особа відмовляється взяти на себе зобов’язання щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» або неспроможна їх забезпечити.

9. Електронні комерційні повідомлення – розсилка. Відмова підписки на електронну розсилку

Користувач може підписатися на розсилку від адміністрації Сайту, зазначивши свою адресу електронної пошти або номер телефону й погодившись на обробку персональних даних із метою отримання комерційної та маркетингової інформації електронною поштою або в текстових повідомленнях. Адміністрація Сайту використовує розсилку новин і текстових повідомлень для інформування про останні пропозиції (наприклад, про нові товари, послуги, спеціальні пропозиції, акції, знижки або розпродаж).

Користувач має право контролювати отримання електронних комерційних повідомлень Інтернет-магазину The Magazin.

Користувач може в будь-який час відмовитися від підписки на розсилку новин і текстових повідомлень.

10. Повідомлення про наявність товару

За запитом Користувача, надісланими електронними засобами комунікації, Інтернет-магазин The Magazin повідомляє про наявність потрібних товарів. Таке повідомлення можна надіслати тільки за умови, якщо Користувач погодився отримувати комерційну інформацію (розсилку) про товари інтернет-магазину The Magazin на вказану адресу електронної пошти та на обробку своїх персональних даних. Користувач надає свої дані на добровільній основі, але відсутність його згоди на обробку персональних даних позбавляє адміністрацію Сайту інтернет-магазину The Magazin можливості повідомляти його про наявність товару/послуги.

11. Файли cookies

Для роботи Сайту інтернет-магазину The Magazin використовуються файли cookies. Файли cookies – це невеликі файли, які дозволяють пристроям, які застосовується Користувачами для перегляду веб-сторінок (наприклад, комп’ютер, смартфон), зберігати деяку інформацію про його пристрій. Інформація, яка записана в файлах cookies, використовується, наприклад, з рекламною та статистичною метою та для адаптації Сайту інтернет-магазину The Magazin до індивідуальних потреб Користувача. Він може змінити налаштування файлів cookies у своєму веб-браузері. Якщо налаштування залишаться незмінними, файли cookies зберігатимуться на пристрої. Зміна налаштувань cookies може обмежити функціональність Сайту інтернет-магазину The Magazin.

Користувач можете управляти та/або видаляти, обмежувати або блокувати cookies файли з Сайту в будь-який час шляхом модифікації конфігурації браузеру.

Якщо Користувач не бажає використовувати cookies файли на Сайті, то Користувач повинен спочатку відключити cookies файли на своєму браузері.

Продовжуючи користування Сайтом, Користувач приймає політику інтернет-магазину з використання cookies файлів.

12. Плагін Facebook

Наш сайт містить плагін для Facebook (Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, USA). Плагін Facebook позначений на нашому сайті логотипом Facebook. Цей плагін напряму з’єднає вас із нашим профілем на сервері Facebook. Після цього Facebook дізнається, що ви відвідали наш сайт зі своєї ІР адреси.

Якщо ви відвідуєте наш сайт, не виходячи зі свого профілю у Facebook, Facebook запише інформацію про відвідування. Навіть якщо ви не виконали вхід, Facebook може отримати інформацію про вашу IP-адресу. Особливо хочемо підкреслити, що Facebook не інформує нас про зібрані дані та про їх використання. Нам невідомі обсяг зібраної Facebook інформації та мета такого збору.

Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію щодо політики конфіденційності, зв’яжіться з Facebook або ознайомтеся з його умовами користування: https://www.facebook.com/about/privacy/. Якщо ви не бажаєте надавати Facebook інформацію про ваші відвідування наших веб-сторінок, радимо спочатку вийти зі свого облікового запису Facebook.

13. Facebook Pixel

До наших веб-сторінок входить Facebook Pixel, завдяки якому ми можемо показувати вам рекламу товарів наших брендів з урахуванням ваших інтересів, коли ви заходите на Facebook або інші сайти, які також використовують цей інструмент. Таким чином ви маєте змогу отримувати персоналізовану рекламу, щоб наш сайт і пропоновані нами товари були для вас максимально цікавими та актуальними. Надання цих даних також дозволяє нам вимірювати ефективність персоналізованої реклами та складати звіти про її контент. Зібрані дані є анонімними, оскільки ми не отримуємо інформацію про особу користувача. Дані зберігаються та обробляються Facebook, тому їх можна зв’язати з відповідним профілем користувача. Facebook використовує ці дані в рекламних цілях. Для отримання додаткової інформації про захист конфіденційності перейдіть на сайт Facebook: https://www.facebook.com/about/privacy/. Ви можете самостійно відключити функцію ремаркетингу «Користувальницькі аудиторії» в розділі налаштувань реклами. Для цього вам потрібно увійти у свій обліковий запис.

14. Безпека та захист персональних даних

Інтернет-магазин поважає конфіденційність персональних даних своїх Користувачів (покупців/споживачів) і докладає всіх зусиль, використовуючи найсучасніші технології, задля забезпечення захисту персональних даних Користувача.

Всі фізичні, електронні та управлінські заходи приймаються для забезпечення безпеки системи інтернет-магазину The Magazin. Всі дані зберігаються та резервуються на захищених серверах товариства.

Дані, отримані на Сайті, передаються через протокол https, що забезпечує безпечну передачу даних.

На сторінках, де Користувач надає платіжні реквізити на Сайті, можна помітити, що в правому рядку адреси (залежно від використовуваного браузера) з’являється зображення блокування або ключа, а перші літери, що з’являються в цьому рядку адреси змінюють http на https. Якщо Користувачу це видно, то він може бути впевнений, що Сайт знаходиться на захищених серверах.

15. Додаткові умови

Інтернет-магазин The Magazin має право вносити зміни до Політики конфіденційності в односторонньому порядку.

Політика конфіденційності з внесеними змінами вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

Всі пропозиції, зауваження та питання з приводу Політики конфіденційності надсилаються на адресу інтернет-магазину The Magazin або шляхом відправки електронного листа на електронну адресу.